NIKOMAX optikai patch kábel LC-LC, MM 50/125, OM3, duplex, 3m ,aqua

NMF-PC2M3C2-LCU-LCU-003    

  • NIKOMAX optikai patch kábel LC-LC, MM 50/125, OM3, duplex, 3m ,aqua
Cikkszám: NMF-PC2M3C2-LCU-LCU-003
Mennyiségi egység: db
Gyártói cikkszám: NMF-PC2M3C2-LCU-LCU-003
Gyártó: NIKOMAX
Garancia: 12 hónap
 
Információkérés
Figyelem! A mező termékkel kapcsolatos információ kérésre, észrevételeinek közlésére szolgál. Az alábbi mezőben Ön által beírt szöveg nem minősül rendelésnek! Kérjük rendelését a web áruházon keresztül, kosárba tétellel szíveskedjen leadni, illetve rendelésével kapcsolatos információkat a rendelés során szíveskedjen megadni, mert az utólag ide rögzített rendeléseket és azzal összefüggő kéréseket sajnos nem tudjuk figyelembe venni. Köszönjük!
Tárgy:
Leírás:

Az Ön neve:

Az Ön e-mail címe:

Az Ön telefonszáma:

A Fiber optikai patch kábeleket különféle optikai hálózati szegmensek, valamint aktív hálózati switchek és patch panelek csatlakoztatására tervezték. A patch kábelek nagyfokú csatlakozási megbízhatóságot, valamint gyors újracsatlakozást biztosítanak. Elérhetőek mono-módusú és multi-módusú kivitelben. A mono-módusú kábelek sárga, míg a multi-módusú kábelek narancssárga külső védőburkolattal rendelkeznek.
  • Kiegészítők
  • Specifikáció
  • Részletek »
  • GyIK
  • Értékelés
  • Letöltések
  • Hasonló termékek