OPTIC Optikai csatlakozó SC/UPC MM/SM SLX gyors

12588    

  • OPTIC Optikai csatlakozó SC/UPC MM/SM SLX gyors
Cikkszám: 12588
Mennyiségi egység: db
Gyártói cikkszám: 12588
Gyártó: EGYÉB
Garancia: 12 hónap
 
Információkérés
Figyelem! A mező termékkel kapcsolatos információ kérésre, észrevételeinek közlésére szolgál. Az alábbi mezőben Ön által beírt szöveg nem minősül rendelésnek! Kérjük rendelését a web áruházon keresztül, kosárba tétellel szíveskedjen leadni, illetve rendelésével kapcsolatos információkat a rendelés során szíveskedjen megadni, mert az utólag ide rögzített rendeléseket és azzal összefüggő kéréseket sajnos nem tudjuk figyelembe venni. Köszönjük!
Tárgy:
Leírás:

Az Ön neve:

Az Ön e-mail címe:

Az Ön telefonszáma:

Opt. szál módusa: univerzális (MM/SM)
Csatlakozó fajtája : SC/UPC
Duplexitás: SLX (szimpla)
Kábel kompatibilitás :  50/125 µm MM, 9/125 µm SM
Kábel bekötési mód: gyors - csavaros

SC gyors csatlakozó, melybe a SM 9/125um-es optikai szál egy ragasztómentes, mechanikus kötőelem segítségével kerül rögzítésre.
Az optikai kábel mechanikus védelme és tehermentesítése egy pontosan méretezett, csavaros szorítókötés által valósul meg, így biztosítva nagy mechanikai szilárdságot és védelmet a teljes kötésnek, és a szálnak egyaránt.

Az ilyen csatlakozóval szerelt végpontok, sérülés esetén is könnyedén javíthatók, szemben a régebben alkalmazott és oldhatatlan ragasztott, krimpelt csatlakozásokkal. Mivel ennél a megoldásnál a szálon túl, a kábel köpenyének rögzítése is mechanikus, és nem tartalmaz egyéb anyagokat, szinte korlátlan alkalommal javíthatók.

  • Kiegészítők
  • Specifikáció
  • Részletek »
  • GyIK
  • Értékelés
  • Letöltések
  • Hasonló termékek