MIKROTIK SFP modul

S-85DLC05D    

  • MIKROTIK SFP modul
Újdonság: 2017.10.31.
Cikkszám: S-85DLC05D
Mennyiségi egység: db
Gyártói cikkszám: S-85DLC05D
Gyártó: MIKROTIK
Garancia: 12 hónap
 
Információkérés
Figyelem! A mező termékkel kapcsolatos információ kérésre, észrevételeinek közlésére szolgál. Az alábbi mezőben Ön által beírt szöveg nem minősül rendelésnek! Kérjük rendelését a web áruházon keresztül, kosárba tétellel szíveskedjen leadni, illetve rendelésével kapcsolatos információkat a rendelés során szíveskedjen megadni, mert az utólag ide rögzített rendeléseket és azzal összefüggő kéréseket sajnos nem tudjuk figyelembe venni. Köszönjük!
Tárgy:
Leírás:

Az Ön neve:

Az Ön e-mail címe:

Az Ön telefonszáma:

Az S-85DLC05D egy 1,25G SFP modul, 850 nm-es Dual LC csatlakozóval, akár 550 méteres Multi-mode összeköttetéshez.
  • Kiegészítők
  • Specifikáció
  • Részletek »
  • GyIK
  • Értékelés
  • Letöltések
  • Hasonló termékek