UBIQUITI GBIC Modul single-mode 1G bi-directional 20db-os kiszerelés

UF-SM-1G-S-20    

  • UBIQUITI GBIC Modul single-mode 1G bi-directional 20db-os kiszerelés
  • UBIQUITI GBIC Modul single-mode 1G bi-directional 20db-os kiszerelés
Cikkszám: UF-SM-1G-S-20
Mennyiségi egység: db
Gyártói cikkszám: UF-SM-1G-S-20
Gyártó: UBIQUITI
Garancia: 12 hónap
 
Információkérés
Figyelem! A mező termékkel kapcsolatos információ kérésre, észrevételeinek közlésére szolgál. Az alábbi mezőben Ön által beírt szöveg nem minősül rendelésnek! Kérjük rendelését a web áruházon keresztül, kosárba tétellel szíveskedjen leadni, illetve rendelésével kapcsolatos információkat a rendelés során szíveskedjen megadni, mert az utólag ide rögzített rendeléseket és azzal összefüggő kéréseket sajnos nem tudjuk figyelembe venni. Köszönjük!
Tárgy:
Leírás:

Az Ön neve:

Az Ön e-mail címe:

Az Ön telefonszáma:

Tulajdonságok:

Az Ubiquiti Networks számos UFiber modult és egymódú szálas kábelezést kínál az új telepítésekhez és meglévő infrastruktúrafrissítésekhez. A 300+ méteres távolságok esetében használjon UFiber 1G vagy 10G egymódú modulokat és BiDi modelleket a meglévő infrastruktúra maximális újrafelhasználásához. Rövidebb futás esetén használjon UFiber 1G vagy 10G többmódú modulokat a költségcsökkentés érdekében.

  • Kiegészítők
  • Specifikáció
  • Részletek »
  • GyIK
  • Értékelés
  • Letöltések
  • Hasonló termékek