TP-LINK Switch 26x1000Mbps (24xPOE+) + 2xGigabit SFP, Menedzselhető, TL-SG1428PE

TL-SG1428PE    

  • TP-LINK Switch 26x1000Mbps (24xPOE+) + 2xGigabit SFP, Menedzselhető, TL-SG1428PE
Cikkszám: TL-SG1428PE
Mennyiségi egység: db
Gyártói cikkszám: TL-SG1428PE
Gyártó: TPLINK
Garancia: 36 hónap
 
Információkérés
Figyelem! A mező termékkel kapcsolatos információ kérésre, észrevételeinek közlésére szolgál. Az alábbi mezőben Ön által beírt szöveg nem minősül rendelésnek! Kérjük rendelését a web áruházon keresztül, kosárba tétellel szíveskedjen leadni, illetve rendelésével kapcsolatos információkat a rendelés során szíveskedjen megadni, mert az utólag ide rögzített rendeléseket és azzal összefüggő kéréseket sajnos nem tudjuk figyelembe venni. Köszönjük!
Tárgy:
Leírás:

Az Ön neve:

Az Ön e-mail címe:

Az Ön telefonszáma:

Garancia: 5 Év
Standards and Protocols IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x
IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
Interface 26 10/100/1000 Mbps RJ45 Ports
2 Gigabit SFP Ports
Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
1000BASE-X MMF, SMF
Fan Quantity 2 Fans
Physical Security Lock Yes
Power Supply 100-240V AC, 50/60 Hz
PoE+ Ports(RJ45) Standard: 802.3at/802.3af compliant
PoE+ Ports: 24 Ports
Power Supply: 250 W
Dimensions ( W x D x H ) 17.3 × 8.7 × 1.73 in (440 × 220 × 44 mm)
Mounting Rack Mountable
Max Power Consumption 27 W (220/50Hz. no PD connected)
304.7 W (220/50Hz. with 250 W PD connected)
Max Heat Dissipation 92.07 BTU/h (no PD connected)
1039.03 BTU/h (with 250 W PD connected)
PERFORMANCE
Switching Capacity 56 Gbps
Packet Forwarding Rate 41.7 Mbps
MAC Address Table 8K
Packet Buffer Memory 4.1 Mbit
Jumbo Frame 9 KB
SOFTWARE FEATURES
Quality of Service Support Port-based 802.1p/DSCP priority
Support 4 priority queues
Rate Limit
Storm Control
L2 Features IGMP Snooping V1/V2/V3
Static Link Aggregation
Port Mirroring
Cable Diagnostics
Loop Prevention
PoE Auto Recovery
VLAN Support up to 32 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
MTU/Port/Tag VLAN
Management Web-Based GUI
Easy Smart Configuration Utility
Transmission Method Store-And-Forward
OTHERS
Certification CE, FCC, RoHS
Package Contents TL-SG1428PE
Power Cord
Installation Guide
Rackmount Kit
Rubber Feet
Environment Operating Temperature: 0°C~50°C (32°F~122°F)
Storage Temperature: -40°C~70°C (-40°F~158°F)
Operating Humidity: 10% ~ 90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
  • Kiegészítők
  • Specifikáció
  • Részletek »
  • GyIK
  • Értékelés
  • Letöltések
  • Hasonló termékek