ROLINE Kábel Optikai 50/125 µm, OM4, LC/LC, 10m

21.15.8758-10    

  • ROLINE Kábel Optikai 50/125 µm, OM4, LC/LC,  10m
Cikkszám: ROPTOM4LCLC10
Mennyiségi egység: db
Gyártói cikkszám: 21.15.8758-10
Gyártó: ROLINE
Garancia: 12 hónap
 
Információkérés
Figyelem! A mező termékkel kapcsolatos információ kérésre, észrevételeinek közlésére szolgál. Az alábbi mezőben Ön által beírt szöveg nem minősül rendelésnek! Kérjük rendelését a web áruházon keresztül, kosárba tétellel szíveskedjen leadni, illetve rendelésével kapcsolatos információkat a rendelés során szíveskedjen megadni, mert az utólag ide rögzített rendeléseket és azzal összefüggő kéréseket sajnos nem tudjuk figyelembe venni. Köszönjük!
Tárgy:
Leírás:

Az Ön neve:

Az Ön e-mail címe:

Az Ön telefonszáma:

Optikai patch kábelek, különböző csatlakozó felületekkel, melyek eszközök optikai porton történő összekötésére szolgálnak.
  • Kiegészítők
  • Specifikáció
  • Részletek »
  • GyIK
  • Értékelés
  • Letöltések
  • Hasonló termékek
Kapcsolódó hírek
A ROLINE termékek hosszú távú professzionális felhasználásra lettek tervezve, amiről a gyártó 2 év teljes körű jótállással biztosítja a vásárlóit. A termékeik elkészítésekor fontosnak tartják a minőségi anyaghasználatot és a kialakítást amellett, hogy azok árai vonzóak és elérhetőek maradjanak a vásárlók számára.