OPTIC Optikai csatlakozó SC/UPC 9/125 SM SLX gyors, előcsiszolt

12587    

  • OPTIC Optikai csatlakozó SC/UPC 9/125 SM SLX gyors, előcsiszolt
Cikkszám: 12587
Mennyiségi egység: db
Gyártói cikkszám: 12587
Gyártó: EGYÉB
Garancia: 12 hónap
 
Információkérés
Figyelem! A mező termékkel kapcsolatos információ kérésre, észrevételeinek közlésére szolgál. Az alábbi mezőben Ön által beírt szöveg nem minősül rendelésnek! Kérjük rendelését a web áruházon keresztül, kosárba tétellel szíveskedjen leadni, illetve rendelésével kapcsolatos információkat a rendelés során szíveskedjen megadni, mert az utólag ide rögzített rendeléseket és azzal összefüggő kéréseket sajnos nem tudjuk figyelembe venni. Köszönjük!
Tárgy:
Leírás:

Az Ön neve:

Az Ön e-mail címe:

Az Ön telefonszáma:

Opt. szál módusa: mono módusú (Single-Mode)
Csatlakozó fajtája : SC/UPC
Duplexitás: SLX (szimpla)
Kábel kompatibilitás :  9/125 µm SM
Kábel bekötési mód: gyors - csavaros
Szín : kék

SC UPC gyors csatlakozó, melyben előre becsiszolt SingleMode 9/125um-es optikai szál található. A csatlakozó szerelése nem kíván többet, mint a leírásban megadott módon előkészített, és méretre tört optikai szál beillesztését és mechanikus rögzítőkötését, melyet a behelyezés előtt, a mellékelt szálmentes tisztítóeszközök használatával megtisztítunk.

Az optikai kábel mechanikus védelme és tehermentesítése egy pontosan méretezett, csavaros szorítókötés által valósul meg, így biztosítva nagy mechanikai szilárdságot és védelmet a teljes kötésnek, és a szálnak egyaránt.

  • Kiegészítők
  • Specifikáció
  • Részletek »
  • GyIK
  • Értékelés
  • Letöltések
  • Hasonló termékek